Jedno správné psí setkání vydá za tisíc lidských slov. A proto je vám k dispozici naše vychovaná psí smečka. Všichni naši pejsci jsou vyrovnaní a umí se chovat klidně i v přítomnosti psa, který je nervózní nebo bojácný. A protože příklady táhnou i ve zvířecím světě, je naše smečka ideální k tréninku socializace. Setkat se můžeme na individuálkách nebo s ostatními pejskaři v parku.
Pravidelné socializační procházky děláme každou sobotu v Lysé nad Labem. Socializační tréninky máme ve středu a v neděli na Parukářce. Na ně navazují také speciální hodiny socializace na lidi, příprava na veterinární ošetření přímo v ordinaci, kurzy natahání na vodítku, přivolání a další. 

Přihlaste se v našem kalendáři.

SOCIALIZACE 

Pes, kterého hlídáme, se stává součástí naší domácnosti. Žije s naší smečkou, spí v pelíšku u nás doma. Nejde nám o to pejska na hlídání jenom nakrmit a vyvenčit. Sledujeme, kde je potřeba pomoct, a s našimi dlouhodobými klienty pracujeme na odbourávání problémů.

Nejsme jenom doma a v parku. Jednou za čas vyrážíme na socializační tábory nebo víkendové spaní pod širákem, kde se společně učíme zvládat náročnější situace a oprašujeme základy poslušnosti.

HLÍDÁNÍ A TÁBORY

Užijte si den, kdy se se svým psem příjemně unavíte a společně si dopřejete socializaci – pes s ostatními psy, cizími lidmi nebo s novým prostředím, jako jsou hromadné dopravní prostředky, vy s ostatními pejskaři. Vydejte se s námi napříč okolím Prahy, objevte nové kouty naší země a zažijte se psem pohodový výlety plné nenápadného učení. 

Přihlaste se v našem kalendáři.

Pejskařské výlety

OZVĚTE SE

 📯dogplanetkontakt@gmail.com  ☎️  773 522 906  📱Facebook  📱Instagram