Že se ten váš neposedný uzlíček chlupů nedokáže na nic soustředit? Trénink základních dovedností ho bude bavit, to nám věřte. Pracujeme s malými štěňátky, kterým chcete ukázat pravidla a radost z běžného života. Naučíme vás rozpoznávat psí komunikaci, štěně objeví způsob, jak si správně říct o to, co potřebuje. A společně se seznámíte s fungováním doma i v ulicích. Kurz trvá 12 týdnů a položí základy vašeho vzájemného vztahu. 

Přihlaste se v našem kalendáři.

KURZY PRO ŠTĚŇÁTKA

Jedno správné psí setkání vydá za tisíc lidských slov. A proto je vám k dispozici naše vychovaná psí smečka. Všichni naši pejsci jsou vyrovnaní a umí se chovat klidně i v přítomnosti psa, který je nervózní nebo bojácný. A protože příklady táhnou i ve zvířecím světě, je naše smečka ideální k tréninku socializace. Setkat se můžeme na individuálkách nebo s ostatními pejskaři v parku.
Pravidelné socializační procházky děláme každou sobotu v Lysé nad Labem. Socializační tréninky máme ve středu a v neděli na Parukářce. Na ně navazují také speciální hodiny socializace na lidi, příprava na veterinární ošetření přímo v ordinaci, kurzy natahání na vodítku, přivolání a další. 

Přihlaste se v našem kalendáři.

SOCIALIZACE 

Pes, kterého hlídáme, se stává součástí naší domácnosti. Žije s naší smečkou, spí v pelíšku u nás doma. Nejde nám o to pejska na hlídání jenom nakrmit a vyvenčit. Sledujeme, kde je potřeba pomoct, a s našimi dlouhodobými klienty pracujeme na odbourávání problémů.

Nejsme jenom doma a v parku. Jednou za čas vyrážíme na socializační tábory nebo víkendové spaní pod širákem, kde se společně učíme zvládat náročnější situace a oprašujeme základy poslušnosti.

HLÍDÁNÍ A TÁBORY

Na naše kurzy, hodiny a akce se hlaste prostřednictvím kalendáře.

OZVĚTE SE

 📯dogplanetkontakt@gmail.com  ☎️ 602 841 252 a 773 522 906  📱Facebook  📱Instagram