Že se ten váš neposedný uzlíček chlupů nedokáže na nic soustředit? Trénink základních dovedností ho bude bavit, to nám věřte. Pracujeme s malými štěňátky, kterým chcete ukázat pravidla a radost z běžného života. Naučíme vás rozpoznávat psí komunikaci, štěně objeví způsob, jak si správně říct o to, co potřebuje. A společně se seznámíte s fungováním doma i v ulicích. Kurz tvrá 12 týdnů a položí základy vašeho vzájemného vztahu.
Další kurz začíná 3. května. Přihlaste se na dogplanetkontakt@gmail.com nebo na 602 841 252.

KURZY PRO ŠTĚŇÁTKA

Jedno správné psí setkání vydá za tisíc lidských slov. A proto je vám k dispozici naše vychovaná psí smečka. Všichni naši pejsci jsou vyrovnaní a umí se chovat klidně i v přítomnosti psa, který je nervózní nebo bojácný. A protože příklady táhnou i ve zvířecím světě, je naše smečka ideální k tréninku socializace. Setkat se můžeme na individuálkách nebo s ostatními pejskaři v parku.
Pravidelné socializační procházky děláme každou sobotu a neděli. Přihlaste se k události na našem Facebooku

SOCIALIZACE 

Pes, kterého hlídáme, se stává součástí naší domácnosti. Žije s naší smečkou, spí v pelíšku u nás doma. Nejde nám o to pejska na hlídání jenom nakrmit a vyvenčit. Sledujeme, kde je potřeba pomoct, a s našimi dlouhodobými klienty pracujeme na odbourávání problémů.

Nejsme jenom doma a v parku. Jednou za čas vyrážíme na socializační tábory nebo víkendové spaní pod širákem, kde se společně učíme zvládat náročnější situace a oprašujeme základy poslušnosti.

HLÍDÁNÍ A TÁBORY

Tábory 2023

Termíny táborů na rok 2023 brzy zveřejníme.

Pojeďte s námi na pohodový psí tábor s Dogplanet. V kempu v Miletíně si užijete prodloužený víkend se svým psím parťákem.

Dozvíte se, jak správně se psem pracovat, jak ho motivovat, jak řešit problematické situace a hlavně správně chápat jejich příčinu. Naším cílem je pohodové soužití, chceme pejsky výhradně učit žít život po našem boku. Po celou dobu tábora vám bude k dispozici náš dvoučlenný tým, a to i na individuální konzultace.

 Tábor pořádáme už několik let v kempu v Miletíně, kde jsou příznivé podmínky pro výcvik a pohodlné chatky. Strava a ubytování není v ceně pobytu. V Miletíně je několik restaurací a obchody. Přímo v kempu je kuchyňka, ke které má každý přístup, a každá chatka je vybavena ledničkou a rychlovarnou konvici.

Cena za výcvik: 2900 Kč (v ceně jsou zahrnuty výherní ceny a náklady spojené s programem), přihláška je platná po zaplacení nevratné zálohy 1000 Kč

Pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktujte nás na email: dogplanetkontakt@gmail.com nebo telefon: 773 522 906 / 602 841 252.

Těšíme se na vás!


OZVĚTE SE

 📯dogplanetkontakt@gmail.com  ☎️ 773 522 906  📱Facebook  📱Instagram